नेपाली गीत संगीतका अनुरागीहरुका लागि फरक(फरक सांगीतिक स्वाद बजारमा आउने क्रममा पछिल्लो पटक मौलिक भावहरु समेटिएको वियोगान्त गीतको भिडियो बजारमा आउने क्रम बढ्दो मात्रामा रहको छ ।
प्रियसी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा गायिका शान्ति श्री परियार र गायक गणेश सिंह ठकुरीको आवाजमा सजिएको लोकदोहोरी गीत “तिम्रै यादले बाँच्न पाइया छ“ गीतको अडियो तथा भिडियो बजारमा आएको छ ।
आफना प्रेमीको यादमा नै जिवन अहिले सम्म बाँच्न सफल भएको गायिका शान्ती श्री ले बताइन । जिवनका अनेकौ चोटहरुलाई सहेर भएपनि आफनो प्रेम सफल बनाउनको लागी आफु लागी परेको कुरालाई गीतमा ब्यक्त गरिएको छ । प्रकाश भण्डारीको शब्द तथा  गणेश सिंह ठकुरीको लय सिर्जना प्रस्तुत गीतमा रहेको छ ।
मुकेश हुमाँगाईँको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन , बविता श्रेष्ठको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ ।, “तिम्रै यादले बाँच्न पाइया छ“ गीतमा बुद्धविर थापा र साया भण्डारीको अभिनय रहेको छ । हामी यस गीत संग समबन्धित सम्पूर्ण कलाकारहरुमा सफलताको शुभकामना ब्यक्त गर्दछौं ।
भिडियो हेर्नुहोस ।
SHARE

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रष्ट गर्नुहोस्